O Firmie

 

Nasza firma Polgranit, to działalność, która od 2006 roku świadczy szeroki zakres prac związanych z obróbką granitu. Tworzymy różnorodne nagrobki granitowe, gustowne parapety, piękne, trwałe i mocne schody granitowe, zarówno zewnętrzne, jak również i wewnętrzne, a do tego blaty do kuchni, łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Ponadto oferujemy nowoczesne, jak i stylowe kominki, niezwykłe tarasy, jak również stoły, które wypełniwszy wnętrza naszych mieszkań, mogą nadać im charakteru, dostojności i pełnego luksusu.

 

Firma Polgranit, którą tworzymy, to zespół wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy zlecenia zarówno Klientów indywidualnych, firm budowlanych, firm wykończeniowych, jak również i różnorodnych instytucji publicznych. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, ale jesteśmy w stanie również zrealizować przedsięwzięcia Klientów z innych rejonów Polski.

 

Zakres naszych prac dotyczy wykonania profesjonalnego projektu, wyrobu materiału, pełnego montażu gotowego wyrobu i sprawdzenia jego funkcjonalności, solidności i zadowolenia Klienta. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, realizujemy wszelkie przedsięwzięcia, będąc wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas wymagający Klient.

Masz jakieś pytania?

Obserwuj nas